10 речей, які заважають досягти успіху | Альтернатива

10 речей, які заважають досягти успіху

Стати успішнішими і щасливішими хочуть всі. Але не кожен готовий докласти заради цього зусилля. Про це повідомляє Радіо Максимум.

Ось 10 речей, які заважають бути успішними:

Телевізор

10 речей, які заважають досягти успіху - фото 153942

Більшість із нас полюбляють провести свій вільний час за переглядом телевізора. Особливо приємно розвалитися на дивані після напруженого робочого дня, взяти келих вина і насолоджуватися захоплюючим фільмом або серіалом. Звичайно, розслаблятися потрібно, але, коли таке розслаблення забирає надто багато часу і не дає нічого натомість, це заважає розвитку.

Спробуйте замість серіалів подивитися корисні програми, які дають поживу для роздумів, наприклад, лекції TED.

Пізній підйом

Коли ми прокидаємося пізно, часу на заплановані справи у нас вже менше. Наприклад, якщо ви вибралися з ліжка о 10 годині ранку замість сьомої, ви втратили цілих три години. Крім того, пізній підйом може негативно позначатися на продуктивності: ви відчуваєте себе ліниво, втомлено і без енергії.

Ранній підйом дає прилив сил і налаштованість на нові звершення. Також у вас буде достатньо часу, щоб приготувати повноцінний сніданок. Але важливо і засинати в правильний час.

Забагато сумнівів

Коли потрібно піти на ризик, багато з нас кажуть: “Це не спрацює”. Коли є шанс змінити роботу, багато хто боїться, що нічого у них не вийде. Сумніви і помилкові припущення гальмують ваш успіх. Звідки ви можете знати результат якоїсь ситуації до того, як вона відбудеться?

Не слухати інших людей

Звичайно, ви живете своїм життям і самі знаєте, як буде краще для вас. Але жодна людина не стала би успішною, якби не прислухалась до думки оточуючих. Нерідко в цих міркуваннях звучить здорове зерно. Особливо якщо оточити себе розумними людьми.

Прокрастинація

10 речей, які заважають досягти успіху - фото 153943

Коли ви говорите: “Я зроблю це пізніше”, то маєте на увазі: “Я не хочу бути успішним, залиште мене в спокої”. Ухиляння від виконання завдань ніколи не приведе до успіху. Відтягуєте час – відтягуєте і свій успіх. Припиніть так робити.

Страх невдачі

Страх перед невдачею заважає прийти до успіху. Чим більше ми робимо, тим більше зазнаємо невдач. І це факт. Але замість того, щоб сприймати невдачі як сигнал про небезпеку, що насувається, дивіться на них, як на можливість вдосконалюватися і рости. На помилках вчаться.

Неправильне оточення

З ким поведешся, від того й наберешся. Якщо ми оточуємо себе злими людьми, їх негатив позначиться і на нас. Якщо оточимо себе пліткарями, опинимося в середовищі неправдивої і перекрученої інформації. Намагайтеся спілкуватися з мудрими людьми, які можуть підштовхнути вас до ще більших висот.

Недостатня самовіддача

Якщо ви думаєте, що досягти успіху можна, докладаючи зусилля протягом двох-трьох годин вільного часу серед дня, ви помиляєтеся. Успіх вимагає повної самовіддачі. Якщо ви хочете досягти успіху в якійсь певній сфері, приділяйте цій справі весь свій час – з ранку й до самого вечора.

Переконаність у тому, що йти до своєї мрії вже пізно

10 речей, які заважають досягти успіху - фото 153944

Ніхто не може бути занадто старим для того, щоб розвиватися і вчитися. Досягати успіху ніколи не пізно. Погляньте на американського інвестора і підприємця Воррена Баффета – йому 86 і він досі у строю!

Пошук легких шляхів

Усі ми хочемо досягти успіху легко і швидко. Але так не буває. Шлях до успіху сповнений сліз, істерик і нервових зривів. Щоб досягти своєї мети, потрібно бути рішучим і наполегливим. Успіх – це важко, але дуже захоплююче.