150 російських уболівальників були "професійними" хуліганами – прокурор Марселя | Альтернатива

150 російських уболівальників були “професійними” хуліганами – прокурор Марселя

Новини Євро-2016

у суботу, 11 червня росіяни стали причетними до бійок фанів під час “Євро-2016” у Марселі та Ніцці. Постраждали 44 особи. Четверо отримали серйозні травми, один з них знаходиться у важкому стані. Під час вуличних сутичок між футбольними фанатами на “Євро-2016” поліція затримала 15 осіб.  Прокурор Марселя заявив, що майже 150 російських уболівальників, які буди помічені у сутичках є “професійними” хуліганами та добряче натреновані для бійок.

Нагадаємо, що під час сутичок 11 червня у Марселі правоохоронцям довелось застосувати сльозогінний газ, аби розборонити кілька сотень англійських, російських та французьких фанів. Згодом правоохоронці використали також і водомети, пише DW.

Новини Євро-2016

У влаштованих футбольними фанатами масових сутичках у суботу, 11 червня, у Марселі, брали участь близько 150 росіян, спеціально натренованих для участі у бійках. Про це у понеділок, 13 червня, заявив під час прес-конференції прокурор Марселя Брайс Робін.

Новости Євро-2016

“У сутичках брали участь 150 фанатів Росії, які насправді були хуліганами. Ці люди були добре підготовані до дуже швидких і вкрай жорстоких дій. Це були надзвичайно добре натреновані люди”, – заявив прокурор, додавши, що поліція виявилась неготовою їх затримати, повідомляє Reuters.

Робін заявив, що у понеділок відбудеться суд над затриманими через сутички десятьма уболівальниками – шістьма британцями, трьома французами та одним австрійцем. Прокуратура вимагатиме для них тюремного ув’язнення та заборони у подальшому на в’їзд до Франції. Крім того, прокурор повідомив, що стосовно двох російських уболівальників було ухвалено рішення про видворення їх з країни.

Новини Євро-2016

У масових сутичках між російськими та англійськими вболівальниками у день проведення матчу між їхніми збірними 11 червня у Марселі поранення отримали 35 осіб, переважно англійців. Один з поранених перебуває у важкому, але стабільному стані, повідомив прокурор. Також росіяни здійснили напад на сектор з англійцями під завісу матчу прямо на марсельському стадіоні. УЄФА після інциденту заявив, що у разі повторення насильства збірним Росії та Англії загрожуватиме дискваліфікація з турніру.