В Познані створено 2,5 мільйони автомобілів Volkswagen | Альтернатива

В Познані створено 2,5 мільйони автомобілів Volkswagen

завод фольцваген в Познані

 На заводі Volkswagen в Познані випущено з конвеєра уже два з половиною мільйони автомобілів. Компанія збільшує кількість автомобілів, вироблених в Познані і готується до запуску нового заводу – біля  Вжесьня – невеликого містечка, що за  50 кілометрів на схід від Познані. У 2018 році зайнятість збільшиться до 10 тисяч осіб. Про це пише Альтернатива з посиланням на bankier.pl.

У середу ключі від чорного Volkswagen Caddy двох з половиною мільйонного автомобіля з заводу в Познані, офіційно отримав покупець – власник господарства фруктових садів і млинових соків. Підприємець з Мілича Домінік Походила повідомив, що новий Caddy допоможе йому у працювати та відпочинку. Домінік зазначив, що автомобіль виглядає так добре, що ним можна навіть поїхати “разом зі своєю сім’єю до костелу.”

завод фольцваген в Познані

Volkswagen Познань було засновано в 1993 році. Тут виробляють комерційні авта та компоненти. У Познані з конвеєру сходятьVW Caddy і VW Transporter, які потрапляє на ринки по всьому світу.

Керівник заводу Volkswagen в Познані Дітмар Мніх заявив в середу на прес-конференції, що компанія планує розширити завод і збільшити кількість автомобілів, вироблених тут. Проте, багато що залежить від завершення переговорів про закриття вулиці, що розділяє територію від існуючого заводу до місця запланованих інвестицій.

У перспективі планується виключити вулицю Смолджіновську і там де сьогодні є парковка побудувати зварювальний цех. Я не хочу розкривати деталі про новий транспортному засобі, наступника Caddy, виробленого в Познані, але я упевнений, що нам потрібно місце, щоб побудувати такий автомобіль у відповідності зі стандартами VW – сказав він.

Він додав, що кількість автомобілів, вироблених в Познані весь час зростає. Тепер, кожен день заводу Познані вироблено 720 автомобілів. Ми перевіряємо, що ми маємо можливість збільшити виробництво на 50 – 80 автомобілів і наблизитися до розміру 800 автомобілів, вироблених щодня – повідомив директор.

У 2015 році  у Volkswagen Познань вироблено понад 170,8 тис. транспортних засобів: понад 150,3 тис. Автомобілі Volkswagen Caddy і 20.4 тисяч. штук моделі Volkswagen Transporter. Завод у Познані є єдиним у світі, який виробляє легкий комерційний автомобіль Volkswagen Caddy.

завод фольксваген в Познані

Volkswagen Познань в даний час є найбільшим роботодавцем в регіоні, використовуючи в своїх об’єктах понад 8 тис. працівників. Протягом двох років це число має перевищити 10 тисяч. Це пов’язано з запуском в жовтні в Бялежицях біля Вжесьні нового заводу компанії, де з’явиться Volkswagen Crafter нового покоління.

Робота на заводі фольцваген в Познані

Річний обсяг виробництва нового заводу прогнозується на рівні до 100 тис. авт. Вартість інвестицій оцінюється в 3,3 млрд злотих. В кінцевому рахунку, на заводі буде зайнято бл. 3 тис. люди. Роботи будуть проводитися в три зміни. Зараз триває пошук виробничого персоналу для роботи у другу і третю зміни.

У наступному році Volkswagen Познань, як очікується, використовуватиме працю майже 9,5 тис. осіб, з них понад дві тисяч на заводі у Вжесні. Запланована зайнятість в 2018 році перевищить 10,3 тис. Понад 2,8 тисячі працівників складуть команду нового заводу.

работа на заводе фольксваген в польше

Директор з персоналу заводу у Познані Нашя Здравкова повідомила, що заплановане збільшення зайнятості також відноситься до робочих місць на існуючому заводі Volkswagen Познані. Крім заводу в район Антонінек до концерну належить ливарня, яка розміщена в районі Вільда і побудований підрозділ в Шважендзу.

Вона додала, що компанія не має ніяких проблем з пошуком нових співробітників. На даний момент ми знаходимося в базі даних кілька тисяч кандидатів. На кожне місці у нас є близько чотирьох кандидатів. – повідомила вона.