На Катеринопільщині провели турнір пам'яті загиблих героїв | Альтернатива

На Катеринопільщині провели турнір пам’яті загиблих героїв

Катеринопіль новини спорт

На Черкащині 16 квітня 2016 року у селі Ярошівка Катеринопільського району відбувся футбольний турнір. Ініціатором і організатором заходу став сільський староста Олег Біляк. Турнір присвятили пам`яті загиблих героїв-земляків – бійців АТО та воїнів-афганців, повідомляє Альтернатива з посиланням на «Містечко над Тікичем».

За першість змагалися чотири футбольні команди:  «Арсенал» (Новоархангельськ), «Наша Ряба» (Катеринопіль), «Регіон» (Мокрокалигірська громада) та ФК «Ярошівка».

смт Катеринопіль новини спорт
У першому півфіналі змагалися ФК «Ярошівка» та «Арсенал» (Новоархангельськ), у другому – «Наша Ряба» (Катеринопіль) і «Регіон» (Мокрокалигірська громада).
У фіналі зустрілися «Наша Ряба» (Катеринопіль) і ФК «Ярошівка». З рахунком 1:0 перемогу здобула «Наша Ряба».

В результаті  перше місце виборола «Наша Ряба», ФК «Ярошівка» – друге, третє – «Регіон» (Мокрокалигірська громада), «Арсенал» (Новоархангельськ) – на четвертому місці.

смт Катеринопіль новини спорт
Цей турнір присвячений пам’яті наших героїв вихідців Катеринопільщини – воїнів-афганіців, і полеглих бійців АТО, повідомили організатори спортивного заходу. Загиблих згадали  поіменно. В Афганістані загинули – Сергій Спільніченко зі Ступичного, Олег Солодун з Пальчика, Микола Ткаченко з Гончарихи, Микола Середа з Радчихи. З АТО не повернулись живими – Сергій Бохонько з Єрок, Руслан Бобуров (він же воїн-афганець) з Катеринополя, Віталій Чумак з Єрок, Дмитро Пономаренко з Новоселиці, Максим Солонар з Ярошівки, а також померлий воїн АТО Ігор Юрпольський. Про їхній подвиг ми не маємо права забути. Головна мета таких заходів – увіковічнити пам’ять про славних земляків нашої історії і сьогодення.

Виступаючі щиро бажали, щоб список загиблих більше не продовжувався. Однак за різних обставин війна забрала ще кількох земляків.

На турнірі був присутній голова ради ветеранів Афганістану Ігор Качуровський. Оскільки турнір організований для вшанування пам`яті не лише загиблих воїнів АТО, але й війни в Афганістані. З роками на фоні російсько-української війни подвиг воїнів-афганців не втратив актуальності, а набув глибшого,  досі не усвідомленого значення.

спорт Катеринопіль черкаської області

Катеринопіль футбол

Катеринопіль новини спорт

Ніхто з учасників турніру не залишився без уваги спонсорів: усі одержали кубки, медалі, грамоти і подарунки. Їх особисто вручали депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко та голова Катеринопільської районної ради Віталій Верета.

Читайте також: Воротар-аферист із Бразилії у 2013 грав за ватутінське “Ретро”.