Антимонопольники виявили порушення у діях виконкому Корсунь-Шевченківської міської ради | Альтернатива

Антимонопольники виявили порушення у діях виконкому Корсунь-Шевченківської міської ради

кримінал

У діях виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради Адміністративна колегія  Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України виявила порушення законодавства  про захист економічної конкуренції.

Як встановило Відділення, виконавчий комітет Корсунь-Шевченківської міської ради затвердив КП “ВЖ РЕУ” тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що розраховані без дотримання Порядків формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009р. №529 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” (із змінами) та від 01 червня 2011р. № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги” (із змінами), йдеться у повідомленні відомства.

Наразі, виконавчим комітетом Корсунь-Шевченківської міської ради порушення законодавства про захист економічної конкуренції припинено.