Apple "зламала" для влади більше 70 iPhone – ЗМІ | Альтернатива

Apple “зламала” для влади більше 70 iPhone – ЗМІ

Кримінальні новини

Практика допомоги в доступі до інформації тривала роками.
Компанія Apple раніше допомогла владі США в доступі до інформації більш ніж на сімдесяти телефонах iPhone, розповідає The Wall Street Journal.
Вперше на поступки виробник смартфонів пішов ще в 2008 році в справі про сексуальне насильство над дитиною. З тих пір Apple посприяв слідству ще в близько семи десятках випадків.
Ситуація змінилася в 2013 році після оприлюднення технічним фахівцем АНБ Едвардом Сноуденом даних про масштаби стеження за громадянами. З тих пір яблучна корпорація почала ухилятися від допомоги в доступі до інформації. The Wall Street Journal повідомляє про 13 випадках відмов у допомоги слідству.
Варто відзначити, що в версіях операційних систем iOS 8.0 і вище лазівка, що дозволяє вважати інформацію з телефону без злому блокування, була усунена. Тому коректніше говорити не про злом iPhone, а отриманні доступу до інформації. Втім, мова йде все одно про приватних і важливих даних, таких як фотографії, контакти, повідомлення та виклики.
WhatsApp ввів повну систему шифрування
Дискусія про більш ранній практиці Apple про надання допомоги федеральної влади велася в західній пресі ще з лютого цього року. Публікація в The Wall Street Journal лише прискорила увагу ЗМІ до проблеми.
Раніше повідомлялося, що ФБР розповіло, як зламало iPhone терориста з Сан-Бернардіно.