Автошкола ПП «Карат-авто» розпочинає з доброчинства | Альтернатива

Автошкола ПП «Карат-авто» розпочинає з доброчинства

Буки, Маньківка, Звенигородка, Ватутіне, Черкаси новини

Нова автошкола приватного підприємства «Карат-авто»,  котра  відкрилася на початку вересня у Звенигородці, відразу ж здобула визнання  серед  бажаючих оволодіти  навичками водія  як Звенигородського, так і сусідніх районів.  Адже передусім вона забезпечена  сучасним обладнанням і посібниками. Перед тим, як сісти за кермо  тренувальної машини, майбутні водії оволодівають необхідними навичками  за екраном комп’ютерного автосимулятора. 
Має автошкола і низку інших  переваг, що  виділяє її з-поміж інших  подібних закладів. А ще вирішили тут надавати низку пільг для учасників АТО і їх сімей, зокрема  безкоштовно навчати дітей загиблих бійців антитерористичної операції.

– Таке рішення ми прийняли  після спілкування  з атовцями  та їхніми родичами, – розповідає директор автошколи Наталя Поліщук. – Ми  завжди готові надати їм пільги, а коли зайшла мова про дітей загиблих  воїнів, вирішили, що маємо допомогти і їм.  Відтепер у кожній групі  буде  учень, який навчатиметься безплатно. Відповідні документи  він також  отримуватиме безкоштовно.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*