Бізнес стажування в США | Альтернатива

Бізнес стажування в США

Міністерство торгівлі США запрошує українських підприємців до участі у програмі бізнес стажувань в Сполучених Штатах у 2017 році.
Програма SABIT (Special American Business Intership Training Program) – спеціалізована програма консалтингової допомоги, обміну професійним досвідом та стажувань Міністерства торгівлі США зі сприяння реалізації економічних реформ, підтримки приватного сектору та підвищення кваліфікації підприємців і державних службовців пострадянських країн. Програма була розроблена в 1990 році Адміністрацією США з міжнародної торгівлі, повідомляє сайт  федерації роботодавців України.

У межах SABIT проводиться стажування менеджерів середньої та вищої ланки, вчених та інженерів країн СНД у малих, середніх та великих американських компаніях і неурядових організаціях.
Групове двотижневе стажування починається з кількох днів теоретичних занять, які можуть включати в себе семінари із законодавства, ділових навичок, складання бізнес-планів і проведення переговорів, а також управління бізнесом. Далі учасники програм беруть участь у відвідуванні американських компаній та зустрічах у галузевих асоціаціях.

Програми проводяться англійською мовою з перекладом на російську. Учасники повинні вільно володіти англійською або російською мовами.

Під час стажування велика увага надається спеціалізованій галузевій підготовці, вивченню концепції західного менеджменту та принципів функціонування ринкової економіки, що необхідно для підтримки економічного розвитку та залучення іноземних інвестицій до пострадянських країн. Участь представників українських компаній у програмі SABIT, як очікується, сприятиме розширенню подальшої експортної та інвестиційної привабливості вітчизняних підприємств.

Серед тем будуть –  Вино: маркетинг і просування, Мода: дизайн і маркетинг, Інновації та ефективність в агробізнесі, Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві, Інтермодальні перевезення та логістика, Регіональний економічний розвиток.

Учасникам програми Уряд США оплатить переліт з Києва до США і назад, проживання, програму навчальних занять, послуги перекладачів в робочі години, медичну страховку на випадок термінової потреби і стипендію в розмірі 300 доларів США для оплати харчування. За більш детальною інформацією та з питань участі звертайтеся до департаменту міжнародного співробітництва ФРУ Володимир Самофалов (044) 251 7021 sv@fru.org.ua