Броня штурмовика із -Зоряних війн- врятувала чоловікові життя | Альтернатива

Броня штурмовика із “Зоряних війн” врятувала чоловікові життя

Чоловікові вдалося врятуватися від укусу отруйної змії за допомогою броні штурмовика з фільму «Зоряні війни». Про це розповідає “Експрес” з посиланням на “Бджолу“.

Мешканець Австралії Скотт Локслі вибрав обладунки героя популярної франшизи для акції зі збору коштів, призначених для дитячого госпіталю в Мельбурні. Його броня була виготовлена ​​з пластику. Чоловік планував пройти в цій екіпіровці близько 15 тис кілометрів країною заради благодійної мети.

Але дорогою з фанатом «Зоряних війн» стався неприємний інцидент. Чоловік вийшов з Ялборо і попрямував в Маккай. На узбіччі дороги він побачив змію і подумав, що вона мертва. Але змія кинулася на чоловіка і спробувала вкусити його за ногу. Зуби з отрутою потрапили на броню. Локслі розповів, що обладунки врятували його від смертельного укусу. На чоловіка, судячи з усього, напала мулга, яка є найнебезпечнішим видом змій в Австралії. Броня штурмовика, за словами шанувальників «Зоряних воєн», не може врятувати від лазерного меча або каменів. Але, як виявилося в реальності, від змії захистити вона може.