Через люстрацію звільнили прокурора Одещини Стоянова | Альтернатива

Через люстрацію звільнили прокурора Одещини Стоянова

15 квітня 2016 року наказом в.о. генерального прокурора Юрія Севрука звільнено з посади прокурора Одеської області та з органів прокуратури Миколу Стоянова. Про це повідомила прес-служба ГПУ.

“Звільнення відбулося відповідно до положень Закону України «Про прокуратуру» та Закону України «Про очищення влади» на підставі вивчення особової справи М. Стоянова”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що президент Порошенко вимагав від в.о. генпрокурора Севрука невідкладно Стоянова в порядку люстрації.

Нагадаємо, Миколу Стоянова поновили на посаді прокурора Одещини після звільнення Давида Сакварелідзе, який виступав із критикою генпрокурора Шокіна.
Микола Стоянов раніше працював на різних посадах в органах прокуратуриОдеської області, в тому числі заступником прокурора області, за часів президентів Кучми та Ющенка був прокурором Миколаївської області, також – помічником Генпрокурора.
За даними сайту 048.ua, він фактично володіє чотирма ресторанами в Одесі, нерухомістю в Одеській, Миколаївській областях та Іспанії, великим автопарком тощо.