«Черкасиобленерго» організувало корупційну схему - нардеп Поляков | Альтернатива

«Черкасиобленерго» організувало корупційну схему – нардеп Поляков

Новини Черкащини: ПАТ «Черкасиобленерго»

Народний депутат України від «Народного фронту» звинувачує ПАТ «Черкасиобленерго» у «фантастичній» корупції. Протягом останнього року народний депутат України від «Народного фронту» отримує скарги щодо корупції в «Черкасиобленерго». Про це інформує інтернет-видання  «Прочерк».

– Люди скаржаться, що не можна підключитися до електромережі без «відкату», – зазначив нардеп. – За один мегават платять мільйон гривень «відкату»! Тобто «Черкасиобленерго» організувало чисто корупційну схему і качає кошти з усієї області. За нашим аналізом, на сьогоднішній день за кількістю скарг обленерго – на другому місці після обласного земельного управління.

Максим Анатолійович повідомив, що 26 січня був на прийомі у Лідії Гаврилової – голови Державної аудиторської служби України (раніше – Державної фінансової інспекції).  Звернувся до неї з проханням терміново провести перевірку діяльності обленерго і тих «фантастичних корупційних схем, які воно вибудувало».

За словами нардепа, останньою краплею, яка спонукала його зробити заяву пресі, стало сьогоднішнє звернення до нього постійної комісії з питань підприємництва Уманської міської ради щодо того, що підприємства шляхом шантажу змушують здійснювати передоплату за електроенергію, хоча це не передбачено чинними правовими нормами.

– Рівень корупції «Черкасиобленерго» зашкалює й у питанні повернення ПДВ. Деяким підприємствам борг по поверненню ПДВ – мільйони гривень. Просто фантастика! Підприємства змушені брати кредити, – зазначає Максим Поляков.

Народний депутат також повідомив, що ініціює перевірку «Черкасиобленерго» Службою безпеки України. Тож на завтра запланував зустріч із керівництвом СБУ, на якій нардеп попросить разом із Державною фіскальною службою та Державною аудиторською службою терміново втрутитися в ситуацію.

– Думаю, що перевірки виявлять усі факти корупції. А такого рівня корупції, як в Черкаському обленерго, на мою думку, немає ніде в Україні… Переконаний, що при нинішній кількості скарг керівництво «Черкасиобленерго» повинно бути покаране за те, що воно витворяє на теренах Черкаської області. Повинно сидіти в тюрмі, – підсумував народний депутат.

Читайте також: НАБУ взялось за ПАТ «Черкасиобленерго».