Виграти приз в 20 тисяч гривень можуть Черкаські школярі | Альтернатива

Черкаські одинадцятикласники можуть виграти приз в 20 тисяч гривень

Черкаські одинадцятикласники можуть долучитися до Олімпіади від МАУПу та виграти головний приз в 20 тисяч гривень. Про це Альтернативі дізналась у  Міжрегіональній академії управління персоналом.

В одному з найбілших економіко-гуманітарних вишів України – Міжрегіональній Академії управління персоналом – розпочато реєстрацію на участь в олімпіаді для випускників загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв. Лише потрібно обрати одну з чотирьох дисциплін та встигнути зареєструватися до 31 грудня 2015 року.

Умови проведення Олімпіади:

Олімпіада МАУП

Олімпіада проводиться з 4-х дисциплін: «основи правознавства», «інформатика та інформаційні технології», «психологія», «основи економіки та підприємництва».

Проходить змагання у 2 етапи. Зареєструватися на участь у І етапі необхідно до При цьому на І етапі учасник може обирати від однієї до чотирьох дисциплін. Завдання І етапу виконуються дистанційно. Учасники отримують завдання на електронну адресу одразу після реєстрації. Виконані завдання надсилаються з 1 січня по 20 січня 2016 р. на електронну адресу згідно обраної дисципліни.

Учасник на другому (фінальному) етапі  Олімпіади може вибрати одну дисципліну з тих, по яких він пройшов до другого етапу Олімпіади.

Також роботи можна надіслати на поштову адресу оргкомітету Олімпіади:
вул.Фрометівська,2, м. Київ, 03039.

Оцінювання робіт здійснюється за 100-бальною системою. Учасники, які набрали менше, ніж 51 бал зі 100 можливих не можуть перейти до другого етапу  Олімпіади.

Олімпіада

Другий етап Олімпіади проводиться в очній формі з 06 по 27 лютого 2016 р. на території Академії за вказаною вище адресою. Дата та час проведення визначається оргкомітетом (інформація розміщується на сайті Академії maup.com.ua). На виконання завдання другого етапу відводиться 1,5 години.

За результатами другого (фінального) етапу кожен учасник отримує диплом Олімпіади та заохочувальні призи.

Переможцям Олімпіади за I місце надається грошова винагорода у сумі 20000 гривень та знижка 20% від оплати на весь термін навчання в ПрАТ «ВНЗ «МАУП», за II місце − грошова винагорода у сумі 10000 гривень та знижка 10% від оплати на весь термін навчання, за III місце − грошова винагорода у сумі 5000 гривень та знижка 5 % від оплати на весь термін навчання.

Деталі за посиланням http://olimpiada.maup.com.ua

З питань щодо організації та проведення олімпіади звертатись до оргкомітету за тел.: (044) 525-68-78, (044) 494-47-48 або на  E-mail: olimpiada@iapm.edu.ua