Незвичний транспорт з'явився на дорогах Черкащини (фотогалерея) | Альтернатива

Незвичний транспорт з’явився на дорогах Черкащини

Чигирин новини

Олексій Ганшин з Чигиринщини сконструював незвичний для України транспорт – скотчмобіль. Веломашина, обтягнута скотчем та меблевою плівкою, безшумна та не забруднює довкілля. А ще допомагає власникові завжди бути у відмінній фізичній формі.

Веломобілю лише кілька місяців. Олексій вже накатав на ньому майже тисячу кілометрів. Чи не щотижня винахідник–любитель їздить на скотчмобілі з Чигиринщини до Черкас.

Середня швидкість цього дива техніки – 24 кілометри на годину. Корпус веломобіля – це кілька шарів скотчу та плівка. Цей дешевий матеріал конструктор обрав після невдалих спроб та експериментів з дорогими.

Олексій Ганшин захопився веломашинами 8 років тому. Каже, у Європі такі моделі дедалі популярніші. В Україні – це поки що рідкість.

Для своїх трьох дітей і дружини винахідних також розробив авта на педалях.

Старший син Ганшиних Семен також має свій велик, татового виробництва. Каже, щоб їздити, треба лише вміти крутити педалі. Так усіх свої друзів перекатав.

Ганшині кажуть – ніколи не поміняють свої машини на ті, які рухає двигун. Веломобілі для Ганшиних із Чигиринщини – це омріяна свобода та розвиток.