Цьогоріч на Черкащини понад шість з половиною тисяч школярів складатимуть ДПА та ЗНО | Альтернатива

Цьогоріч на Черкащини понад шість з половиною тисяч школярів складатимуть ДПА та ЗНО

Майже 6,7 тисяч школярів Черкащини цьогоріч складатимуть ДПА та ЗНО. Такі результати реєстрації повідомив начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський.
З них понад 5,8 тисяч осіб – випускники навчальних закладів системи загальної середньої освіти. Ще більше 850 осіб – це випускники минулих років і студентів навчальних закладів системи профтехосвіти та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Водночас, за його словами, проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання цьогоріч зголосилися майже 4,4 тисяч охочих.

– Загалом для проходження ЗНО та державної підсумкової атестації в області створено 41 пункт тестування, з них 27 – у загальноосвітніх навчальних закладах, 12 – у вищих навчальних закладах І-ІІ і ІІІ-ІV рівнів акредитації, – зазначив Валерій Вікторович. – Такі пункти розташовані у 10 округах. Зокрема у Золотоноші, Черкасах, Смілі, Умані, Жашкові, Корсунь-Шевченківському, Шполі, Тальному, Монастирищі, Маньківці. Для проведення пробного ЗНО в районах та містах області створено 26 пунктів тестування, що функціонуватимуть на базі загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Нагадаємо, ще у лютому розпочали працювати два консультаційні пункти з реєстрації на базі Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького та Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини. Тут всі бажаючі складати ЗНО можуть отримати консультаційну та технічну допомогу.