Делегація Зеленої Діброви повернулася з Польщі | Альтернатива

Делегація Зеленої Діброви повернулася з Польщі

Нещодавно делегація Зеленої Діброви повернулася з Польщі. Відвідали містечко Хоч Плєшевського повіту, з яким вже 10 років мають партнерські стосунки, регулярно обмінюються делегаціями, повідомляє Володимир Чос на сторінках “Нової доби”

Неодноразово Польщу відвідували зеленянські школярі, депутати сільської і районної ради. Брали участь у різних культурних та державних заходах. Цього разу побували у спортклубах, будинку престарілих, сільській раді, Малому Ватикані. Також ознайомилися з роботою заводу з переробки каналізаційних відходів. Особливо цікавилися роботою тамтешніх органів місцевого самоврядування: громад (гміна), районів (повітів), областей (воєводств). Розпитували, як проходять реформи в галузях освіти, медицини, органах місцевого самоврядування.

Делегати розповідають, що крім очевидних переваг Євроінтергації Польщі існують і певні ризики, які потрібно брати до уваги. Наприклад, до вступу Польщі в ЄС у гміні Хоч було 2 тисячі корів, а тепер лише 200. Просто молоко не відповідало євростандартам. Тому нашим виробникам вже зараз потрібно дбати про якість продукції.