Дітлахи із табору «Світанок» побували в гостях у Канівських рятувальників | Альтернатива

Дітлахи із табору «Світанок» побували в гостях у Канівських рятувальників

У черкаських школах завершився навчальний рік, і в межах літньої практики для учнів організовують цікаві й пізнавальні екскурсії. Із великим задоволенням діти навідуються до пожежно-рятувальних частин, де можуть більше дізнатися про роботу вогнеборців і на власні очі побачити пожежну техніку. 8 червня дітлахів із пришкільного табору «Світанок» у себе приймали рятувальники 10-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Канева Черкаської області.

Екскурсії розпочиналися із невеликої інтелектуальної розминки, під час якої фахівці ДСНС перевіряли знання школярів стосовно правил безпечної поведінки. Далі співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій в черговий раз нагадали малечі, що варто робити задля уникнення пожежі вдома та як треба діяти під час загорання у квартирі чи будинку. Також співробітники пожежно-рятувального підрозділу навчили дітей, як слід поводитися під час відпочинку на водних об’єктах або походу до лісу.

Головною «родзинкою» екскурсій була демонстрація пожежної техніки і спорядження вогнеборців, а також розповідь про особливості їх застосування. Хлопчики та дівчатка мали змогу посидіти в кабіні пожежного автомобіля, детально роздивитися пожежні рукави, ножиці для розрізання металу, захисний одяг та інші спецзасоби, якими щодня користуються бійці ДСНС. Під час екскурсії маленькі гості познайомилися із рятувальним псом підрозділу на кличку «Лілу» та подолали смугу перешкод.

Насамкінець професійні рятувальники здійснили для школярів показові виступи, ліквідувавши умовне загорання, і дали можливість дітям відчути себе в ролі пожежного.