До кінця року Google остаточно переведе Chrome на HTML5 | Альтернатива

До кінця року Google остаточно переведе Chrome на HTML5

cherkasy news

У травні цього року компанія Google оголосила, що починаючи з четвертого кварталу 2016 року, браузер Chrome за замовчуванням буде використовувати HTML5, передає Ua Format.

Дотримуючись цього плану, пошуковий гігант почав поетапно позбавлятися від Flash. Починаючи з версії Chrome 53, яка на даний момент знаходиться в стадії бети і повинна вийти у вересні, в браузері будуть блокуватися фонові елементи Flash, на кшталт аналітики сторінок. Google відзначає, що на сьогоднішній день 90% полігонів завантажуються у фоновому режимі і використовуються виключно для таких речей, як аналітика. Цей крок повинен стимулювати розробників перейти на аналоги HTML5, що дозволить прискорити завантаження сторінки і зменшити споживання енергії.

Chrome на HTML5

Ще більше змін користувачів чекає в грудні з виходом Chrome 55, коли HTML5 повністю замінить Flash в якості елемента за замовчуванням. Після оновлення до цієї версії користувачі повинні будуть вручну вмикати плагіни для сайтів, які підтримують тільки Flash. Варто відзначити, що цю дію потрібно буде здійснювати тільки один раз при першому відвідуванні сайту.

Також варто відзначити, що Google внесла десять з найпопулярніших сайтів в Інтернеті в так званий “білий список”. Вони зможуть без проблем працювати на Flash протягом року після повного переходу Chrome на HTML5, щоб розробники могли встигнути переробити їх. У цей список потрапили YouTube, Amazon, Yahoo, Facebook, Live, Twitch, Yandex, Mail, VK і OK.