Керівників шкіл підготували протидіяти терактам | Альтернатива

До терористичної загрози підготували керівників навчальних закладів

Черкаси новини

В Будинку культури ім. І. Кулика  проведено інструктаж з питань антитерористичної діяльності щодо невідкладного інформування правоохоронних органів про виявлення можливої підготовки до скоєння терористичних актів для посадових осіб, що відповідають за цивільний захист, в тому числі і в навчальних закладах міста. Про це повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

17 грудня у ході зустрічі обговорили питання виявлення, попередження та запобігання вчиненню терористичних актів в місцях масового скупчення громадян на терористично вразливих об’єктах міста та своєчасне реагування на наявні загрози, а також надання необхідної медичної допомоги.

До участі в проведенні інструктажу з питань антитерористичної діяльності були запрошені керівники та особи, відповідальні з питань цивільного захисту комунальних підприємств, установ та організацій міста, департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, охорони здоров’я та медичних послуг, житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, представники УСБУ України у Черкаській області, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області.

Також за якісну підготовку, вміле управління, високий методичний рівень проведення семінару з питань цивільного захисту були відзначені Грамотами виконкому Черкаської міськради педагогічні колективи дитячих навчальних закладів №89 «Віночок» і №41 «Дударик», загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №3, №32 та педколектив Черкаської музичної школи №3.