Французьке місто Нант завершує міграцію на безкоштовний LibreOffice | Альтернатива

Французьке місто Нант завершує міграцію на безкоштовний LibreOffice

Новини Черкас та Черкащини

Нант, шосте за величиною місто Франції, закінчує перехід на вільний офісний пакет LibreOffice. Міграція розпочалася в 2013 році з невеликих за розміром пілотних проектів, а в квітні цього року очікується завершення міграції повідомляє проект nixp.ru.

У цьому проекті Нант використовував принципи придбання програмного забезпечення, складені державним агентством Франції із закупівель (SAE), Міністерством культури і масових телекомунікацій, Міністерством внутрішніх справ та Міністерством економіки. Цей документ допомагає державним організаціям уникнути проблем з інтелектуальною власністю і пояснює, як переконатися, що в проект програмного забезпечення може бути внесений потрібний код.

Французьке місто створило бюджет в розмірі 200 тисяч євро для виправлення помилок і розробки нових функцій. Всі поліпшення будуть повернуті до основної кодової бази проекту LibreOffice. Зокрема, повідомляється про вдосконалення діаграм, в тому числі зведених таблиць, та усунення декількох критичних для міста помилок. Нант збирається заохочувати використання LibreOffice і формату документів ODF у своїх організацій-партнерів – підрядники вже отримали відповідні повідомлення.

Останні залишки пропрієтарного офісного пакету в Нанті будуть видалені, як тільки вирішаться проблеми залежностей від інших програмних продуктів. «LibreOffice тепер норма», – заявив Ерік Фішо (Eric Ficheux), керівник робіт з міграції Нанта на LibreOffice.