Безкоштовні курси з інтернет-маркетингу від Google стартували в Україні | Альтернатива

Безкоштовні курси з інтернет-маркетингу від Google стартували в Україні

cherkasy news
Компанія Google в понеділок, 25 квітня, оголосила про запуск освітньої програми Digital Workshop в Україні, повідомляє Економічна правда.

Це міжнародні безкоштовні курси з цифрового маркетингу, тепер перекладені і на українську мову. Записуватися на них можуть усі бажаючі, вони доступні починаючи з 25 квітня.

Фактично, це набір навчальних довідників і матеріалів, які знайомлять користувача з основами інтернет-маркетингу (наприклад, про те, як правильно просувати інтернет-магазин, як збільшити свою аудиторію в соціальних мережах і т.д.).

Навчання складається з коротких відеоуроків, текстових матеріалів і невеликих тестів. У компанії стверджують, що матеріали за рівнем доступні будь-якому інтернет-користувачеві – від студента до підприємця.

Передбачається, що студенти будуть складати для себе навчальні плани і займатися самостійно.

Щоб отримати доступ до навчальних матеріалів, доведеться зареєструватися, а потім вибрати, для чого потрібні знання (для розвитку власного бізнесу, для удосконалення своїх навичок інтернет-маркетолога або для загального розвитку).

Користувачі можуть вибрати теми, які їм цікаві, або пройти весь онлайн-курс повністю і отримати сертифікат від Google і IAB Europe – за 23 пройдені теми користувач отримує сертифікат Digital Workshop.

Серед тематик курсу: навчання писати клієнтам електронні листи, перші кроки в інтернет-маркетингу для реклами бізнесу, початок роботи з пошуковими системами, оптимізація пошукових кампаній, SMM, робота з Google Analytics і багато іншого.