Голуби над Звенигородкою | Альтернатива

Голуби над Звенигородкою

Звенигородські новини

Звенигородка здавна славиться своїми голубівниками. Фахівці стверджують, що тут любителів голубиного гону на кількість населення найбільше в усій Україні.

І наводять при цьому переконливі цифрові дані: у Звенигородці з її 22 тисячами населення нараховується 35 членів Федерації високольотного та гонного голубівництва, яка входить до структури Всеукраїнської асоціації голубоводів, тоді як, наприклад, у Луцьку (200 тис. населення) – 20 , у Сумах (290 тис.населення) – 22, а у Києві взагалі нема гону.

Звенигородські новиниТож недаремно саме у Звенигородці ось уже декілька років поспіль відбуваються виставки-ярмарки голубів, до якої залучаються і шанувальники кролів та свійської птиці.

Звенигородські новини

Цьогоріч така виставка-ярмарок, організована Звенигородським клубом голубоводів, припала на першу суботу жовтня. Того дня на центральному майдані міста не було де й голці впасти. Сюди з’їхалися шанувальники «птахів миру» з більшості регіонів України, які виставили майже 50 порід голубів.

Звенигородські новини goluby

Особливим успіхом користувалися високольотні, гонні, бойні та ролери, демонструючи свої якості у високості над Звенигородкою.

Звенигородські новиниВисоку оцінку учасників виставки-ярмарку отримали також високопорідні красені-кролі та різна домашня птиця.

 Марина ЛЕСЬ

Читайте також: Звенигородські голуби – над Києвом.