"Горіхова мафія" із Запоріжжя "наїхала" на уманських підприємців | Альтернатива

“Горіхова мафія” із Запоріжжя “наїхала” на уманських підприємців

Кримінальні новини

Минулої ночі у село Кочержинці, що на Уманщині навідались запорізькі податківці, із підтримкою спецназу вони спробували відібрати у місцевого підприємця партію горіхів. Про це на сторінці у Фейсбуці повідомила Катерина Кувіта, активістка “АвтоМайдану Київ” інформує Альтернатива.

Активісти Автомайдану звинувачують податківців у бандитизмі та рейдерському захоплені. Останні посеред ночі з’явились на Черкащині у селі Кочержинці на території приватного підприємця у супроводі автоматників та з порожніми фурами. Група податківців зробила спробу відібрати у підприємця партію горіхів.

За день до цього вони ж були помічені у центрі скандалу в Одеській області, де вони спробували відібрати вантаж горіхів у підприємці із Одещини. У справу втрутився Саакашвілі, який і прогнав запорізьких податківців.

“Сьогодні ми врятували конкретно один цей вантаж, але хто знає скількох бізнесменів такі ж бандити зуміли пограбувати по всій Україні! Поки в Україні уряд, який не хоче піклуватися про свій народ, українцям потрібно об’єднатися і самим очистити свою країну від цих паразитів”, – заявив очільник Одещини Міхеіл Саакашвілі.

Податківці у супроводі автоматників та з порожніми фурами завітали на склад горіхів у Кочержинцях Уманського району, повідомила  активістка “АвтоМайдану Київ” Катерина Кувіта.

Власникам вони пред’явили постанову запорізького суду про вилучення документів. Але відібрати вони намагалися не папери, а товар. Назва фірми, якої стосувалася постанова, та її адреса не збігалися із тією, до якої вони приїхали.

На допомогу підприємцям приїхали активісти Самооборони, “АвтоМайдану Київ” та “Правого Сектору”, журналісти “ATR”. Прибули і місцеві мешканці – із півтисячі людей. Виникла сутичка, у якій податківці били людей та бризкали на них газом.

“Декілька постраждалих, у однієї жінки перелом руки, інші з отруєннями та опіками від газу”, – повідомляє активістка.

На виклик місцевих прибула поліція. Податківці поспішно покинули склад та поїхали звідсіль, по дорозі загубивши номерні знаки з мікроавтобусів.

Кримінальні новини Умань

Фото покинутих автономерів, із фейсбук-сторінки “Автомайдену Одеси”

Слідчо-оперативна група поліції оформила заяву про злочин.

надзвичайні новини Умань

Далі автомайданівці повідомили, що “лускунчики” після Черкаської області знову повернулися в Одеську. Тут вони навідались ще на один склад, але той виявився порожнім.

Нагадаємо, що губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі повідомив на своїй сторінці у “Фейсбуці“, що горіхова мафія розправилася з новим прокурором Одещини, передає Альтернатива.

“Як тільки у Одеси відібрали чесного прокурора, горіхова мафія вирішила, що знову настав час для рекету і свавілля. Сьогодні бандити із Запорізької податкової, за підтримки тітушок з пістолетами і обрізами, без будь-яких документів, серед білого дня, нахабно намагалися вкрасти вантаж з горіхами у одного з підприємців”, – сказав Саакашвілі.


Відео із сторінки у Фейсбуці Саакашвілі.

Читайте також: через люстрацію звільнили прокурора Одещини Стоянова.