Кількох черкаських суддів пропонує звільнити Вища рада юстиції | Альтернатива

Кількох черкаських суддів пропонує звільнити Вища рада юстиції

Альтернатива: Вища рада юстиції

5 вересня 2016 року відбулося засідання секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад, інформує Альтернатива з посиланням на сайт ВРЮ.

У ньому взяли участь члени Вищої ради юстиції, які входять до складу секції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад: О.Маловацький, І.Бенедисюк, Н.Волковицька, Т.Малашенкова, В.Беляневич, А.Олійник. Також, відповідно до розпорядження Голови Вищої ради юстиції до роботи секції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад залучено члена дисциплінарної секції Вищої ради юстиції О.Муравйова.

Було вирішено рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення про внесення подання до Верховної Ради України про звільнення у зв’язку з поданням заяви про відставку, зокрема, Єфіменка Валерія Вікторовича – з посади судді господарського суду Черкаської області, Литвина Валерія Миколайовича – з посади судді Канівського міськрайонного суду Черкаської області, Совгири Ігоря Вячеславовича – з посади судді Чигиринського районного суду Черкаської області.

Секція відклала розгляд матеріалів щодо внесення подань про звільнення у зв’язку з поданням заяви про відставку  Коваленка Василя Івановича – з посади судді Черкаського окружного адміністративного суду.

Секція рекомендувала Вищій раді юстиції зупинити розгляд матеріалів про внесення подання про звільнення у зв’язку із досягненням шістдесяти п’яти років Скрипника Володимира Федоровича – з посади судді Жашківського районного суду Черкаської області.