«Колишні» повертаються на Звенигородщину | Альтернатива

«Колишні» повертаються на Звенигородщину

черкаська область звенигородка Ватутіне новини

Люстрація, оголошена після подій на Майдані, не торкнулася Звенигородщини. Окрім голови районної ради, який, за наполяганням районного віче, написав заяву на звільнення, та голови РДА, котрий тоді ж «рвонув» зі Звенигородки, одіозні ставленики від регіоналів та їхні посіпаки залишилися біля корита. Тримався на посаді й заступник голови РДА з гуманітарних питань Руслан Каюк, якому через деякий час все ж вказали на двері. Тому звістка про те, що Каюка знову призначено на цю ж посаду, сколихнула громадськість.

Першими засвідчили свою позицію депутати Звенигородської міської ради, котрі, обговоривши на сесії цю безпрецедентну, на їх думку подію, майже одноголосно прийняли звернення до голови черкаської ОДА Юрія Ткаченка, вказавши, що призначення заступником голови РДА чоловіка, котрий «під час Революції Гідності організовував поїздки груп продажних людей на антимайдан, ревно служив колишній владі», не входить ні в які рамки..

«Сьогодні, коли на сході нашої країни точиться війна, коли патріоти захищають рідну Українську землю, – йдеться у зверненні, – не можна грати на святих почуттях людей, випробовувати їх терпіння: «чи проковтнуть і це?», щоб наблизити реванш колишніх перефарбованих регіоналів, які підтримували владу злочинців». І далі:

«Свято оберігаючи пам’ять про Небесну сотню, про десятки сотень полеглих за Незалежність України на війні за останні два роки, просимо Вас повернути справедливість – звільнити заступника голови Звенигородської райдержадміністрації Каюка із займаної посади та зробити відповідні висновки щодо дій голови Звенигородської РДА Довбуша В.М., який свідомо вдався до авантюрних дій, компрометуючи таким чином не лише себе і посаду, яку займає, але й Президента України».

Отож у Звенигородці чекають, яке рішення прийме голова ОДА. При цьому народ цікавить, чому з даного приводу не подають свого голосу депутати районної ради.

Читайте також: Жителі Гусакового перекрили автотрасу та протестують проти закриття школи та скільки чиновники можуть заробити на … Шевченкові?