Військовий комісар повідомив, скількох черкащан призвуть цієї весни до лав армії | Альтернатива

Військовий комісар повідомив, скількох черкащан призвуть цієї весни до лав армії

Невдовзі в Україні стартує весняний призов. Починаючи з 5 травня і до кінця червня близько 500 черкащан відбудуть на строкову службу в різні куточки країни, повідомляє  vikka.ua з посиланням на обласного військового комісара Євгена Курбета.

“Підготовку до призову розпочали ще в березні. За законодавством на службу призиваються юнаки віком від 20 до 27 років. Уже протягом кількох місяців вони отримують повістки та проходять медичне обстеження, щоб визначити ступінь їхньої придатності до військової служби”, – розповідає Євген Курбет.

За словами військового комісара, першу команду призовників, це буде близько 50-70 осіб, з обласного збірного пункту можуть відправити уже 5 травня. Вони служитимуть 15 місяців, два з них вони проведуть у навчальній частині. У зону АТО призовників у жодному випадку не відправлятимуть, наголошують у військкоматі.

Загалом, як повідомляє прес-служба Міноборони, у Збройних Силах України будуть служити 8 015 осіб, в Національній гвардії – 4 000 осіб, в Держприкордонслужбі та Держспецслужбі транспорту – 4 000 і 600 осіб відповідно. Затверджено понад 54 мільйони гривень. Такий обсяг коштів необхідних для проведення цього призову.