Кримінальне провадження за фактом викрадення та вбивства журналіста Василя Сергієнка скеровано до суду (+відео) | Альтернатива

Кримінальне провадження за фактом викрадення та вбивства журналіста Василя Сергієнка скеровано до суду (+відео)

Вчора, 4 січня 2016 року, прокуратура Черкаської області за наслідками досудового розслідування  затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох жителів м. Київ за фактом викрадення і вбивства журналіста та громадського діяча Василя Сергієнка, про Альтернативі повідомили у прес-службі  прокуратури Черкаської області.

Нагадаємо, 4 квітня 2014 року в м. Корсунь-Шевченківський Черкаської області чоловіки викрали та у подальшому вбили Василя Сергієнка, заховавши його тіло в лісі.

Дії останніх кваліфіковано за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини),  п. п. 3, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Санкція статей передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років або довічне позбавлення волі.

Як повідомляло “Радіо Свобода“,  у квітня на Корсунщині, що у Черкаській області, знайшли тіло закатованого журналіста і громадського активіста Василя Сергієнка. Побратими чоловіка пов’язують смерть із його журналістськими матеріалами, які викривали корупційні схеми і незаконне захоплення земель на Корсунщині.

У місцевій міліції усіх версій вбивства не розголошували, однак не виключали, що вони пов’язані із громадською діяльністю Сергієнка і його непростими стосунками із представниками місцевих бізнес-еліт.