Лауреатом Всеукраїнського конкурсу учнівських есе став Шполянський учень  | Альтернатива

Лауреатом Всеукраїнського конкурсу учнівських есе став Шполянський учень 

Буза Андрій - учень 10 класу Шполянської ЗОШ №1

Серед усіх робіт, які були надіслано на конкурс учнями з усіх областей України комісія визначила  15  лауреатів.  До їх числа потрапило есе учня 10 класу Шполянської ЗОШ №1 Бузи Андрія.  Загалом на конкурс було надіслано близько 500 робіт.

Андрій Буза  – десятикласник, відмінник, неодноразовий призер обласних предметних олімпіад. Разом зі своїм консультантом – вчителем історії та правознавства Тетяною Обревко —  у своєму творчому есе порушив теми права на життя, питання свободи слова, продемонстрував розуміння важливості прав людини для молодого покоління українців.

Нагадаємо, що Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини і сучасні виклики України» був проведений з метою розвитку культури прав людини, поширення інформації про права людини, підвищення мотивації педагогічних працівників до навчання правам людини, восени 2015 року Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини і сучасні виклики України». Конкурс організований програмою USAID «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини, в  рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав  людини Валерії Лутковської.

Читайте також:  із жовтня 2015 року директорів шкіл обиратиме конкурсна комісія.