Лідером з розвитку інтернет-технологій несподівано виявилася саме ця країна | Альтернатива

Лідером з розвитку інтернет-технологій несподівано виявилася саме ця країна

Куди ліпше вирушити туристу, який хоче побачити світ, але в той же час хоче і залишатися на зв’язку зі світом?

На думку спадає США, можливо, країни Західної Європи. Однак результати недавнього дослідження показали, що лідером з розвитку інтернет-технологій у світі є Південна Корея, передає bublbe.com.

У новому звіті Міжнародного союзу електрозв’язку саме ця східна країна називається кращою з розвитку інфраструктури зв’язку. У дослідженні враховується безліч факторів, а результат зводиться до однієї цифри. Отже, перше місце займає Південна Корея, яка і в попередньому звіті за 2010 рік була визнана лідером, 2-ге місце, піднявшись з 4-го, займає Данія. Третє місце залишається за Ісландією, на 4-те, зробивши ривок аж з 10-го, виходить Великобританія, а на 5-те з 2-го опускається Швеція.

А що ж Україна і країни СНД? Як з’ясувалося, в СНД регулярно користується інтернетом 66% населення. Кращими за цим показником є лише країни Європи, де доступ до всесвітньої мережі мають 82.2% від загальної кількості населення. Що цікаво, серед інтернет-аудиторії виявилося на 7% більше чоловіків, ніж жінок. Україна займає в цьому рейтингу аж 79 місце, втративши в порівнянні з 2010 роком 10 позицій.
Проте загальна кількість власників комп’ютерів в країні зросла більш ніж на 25%, чим можуть похвалитися лише 6 країн світу. Всього ж за станом на 2014 рік у країні інтернетом користується 43.4% населення. Варто відзначити ривок у рейтингу Білорусі.
Країна за 5 років підвищила свій рейтинг на 14 позицій і займає 36-е місце. А абсолютним лідером за динамікою розвитку є Коста-Ріка – плюс 23 позиції і 57-е загальне місце.

Найгірше з інтернет-доступом в африканських країнах: рейтинг замикають Малаві, Мадагаскар, Ефіопія, Еритрея і Чад.