LIFECELL надав абонентам безкоштовний інтернет в Туреччині | Альтернатива

LIFECELL надав абонентам безкоштовний інтернет в Туреччині

В місто Умань прийшов 3G Інтернет

Для своїх абонентів у роумінгу в Туреччині lifecell пропонує новий пакет послуг «Безкоштовний інтернет в Туреччині», інформує Альтернатива з посиланням на оператора мобільного зв’язку.

Абоненти lifecell, що обслуговуються на таких тарифних планих, як «3G+ Смартфон», «3G+ Смартфон Ultra», «Смартфон+», «3G+ Шалений день», «3G+ Шалений день Ultra» і «Шалений день+», можуть без додаткової плати та активації використовувати 100 МБ мобільного інтернету в Туреччині в мережі оператора Turkcell (TR TCELL). Їхня вартість уже включена у розмір денного або 30-денного платежу відповідно до тарифного плану абонента.

Для використання пакету послуг «Безкоштовний інтернет в Туреччині» достатньо пам’ятати два простих правила: телефон абонента необхідно зареєструвати у роумінгу в мережі мобільного оператора Turkcell (TR TCELL) у ручному режимі, а також денний або 30-денний платіж згідно з тарифним планом на поточний момент має бути оплачений. Нарахування безкоштовних 100 МБ інтернету в Туреччині у разі виконання цих умов здійснюється автоматично кожного дня.