На Черкащині очільник міста заподіяв державі шкоду на 17,5 мільйонів гривень | Альтернатива

На Черкащині очільник міста заподіяв державі шкоду на 17,5 мільйонів гривень

Міський голова одного з міст Черкащини заподіяв державі шкоду на 17,5 мільйонів гривень про це Альтернатива дізналась у Департаменті захисту економіки Національної поліції України. За цей вчинок посадовцю загрожує до 5-ти років ув’язнення.

У свідоцтво на право власності на цілісній майновий комплекс він вніс кілька значних правок. Завдяки цьому частина державного підприємства “перетворилась” на приватну.

Працівники Управління захисту економіки Національної поліції України в Черкаській області зібрали матеріали щодо злочинних дій посадової особи. За службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки, міському голові одного з міст Черкащині повідомлено про підозру.

Правохоронці зясувати, що міський голова, зловживаючи свої службовим становищем, підписав рішення міської ради “Про оформлення права власності на об’єкти державного підприємства”. Згодом посадовець видав свідоцтво про право власності на частину майнового комплексу, де умисно змінив власника (нова назва підприємства) та форму власності “загальнодержавна”.
Згодом міська рада прийняла рішення про визнання права власності за новим власником. Міський голова заздалегідь знав, що воно незаконне, але не зважаючи на це, видав нове свідоцтво про право власності на частину підприємства. У ньому було зазначено, що державне дочірнє підприємство (ДДП) належить приватній особі.
У результаті злочинних дій посадовця ДДП “перетворилось” на приватне, а державі завдано збитків на суму 17, 5 мільйонів гривень.
Наразі, вирішується питання щодо обрання підозрюваному міри запобіжного заходу. За такі дії міському голові загрожує від 2-х до 5-ти років позбавлення волі.