На Черкащині оштрафували на 5 тисяч гривень податківця | Альтернатива

На Черкащині оштрафували на 5 тисяч гривень податківця

news

Державний ревізор-інспектор ГУ ДФС у Черкаській області суміщав роботу в органах ДФС з додатковим заробітком. Своїми діями він порушив встановлені законом обмеження сумісництва з іншими видами діяльності, передбачені п.1 ч.1 ст.25 Закону України «Про запобігання корупції», повідомляє прокуратура Черкаської області.

Встановлено, що інспектор, будучи посадовою особою органу, що забезпечує реалізацію державної податкової політики, надавала послуги з формування та здачі податкової звітності одному з суб’єктів підприємницької діяльності, за що отримувала дохід.

За результатами судового розгляду 24.02.2016 посадовця притягнули до адміністративної відповідальності. Відповідно до ч.1 ст.172-4 КУпАП він сплатить штраф – 5 100 грн. Отриманий дохід від сумісницької роботи конфіскують.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року оштрафували на майже сім тисяч гривень співробітницю фіскальної служби, яка всупереч закону, займалася підприємництвом. Інспектор податкової і митної справи районного відділення фіскальної служби Черкаської області була засновником та керівником компанії з надання сільськогосподарських послуг у м. Золотоноша та отримувала прибуток від приватного підприємства.

Загалом протягом 2015 року на Черкащині зареєстрували сім кримінальних проваджень щодо вчинення працівниками органів доходів і зборів кримінальних злочинів. Відносно трьох працівників у 2015 році склали протоколи про вчинення корупційного правопорушення, суд притягнув їх до адміністративної відповідальності – оштрафував.