ВІдбудеться фестиваль у Тальному на честь знаменитого земляка Михайла Ельмана (+відео) | Альтернатива

На честь знаменитого земляка

Тальнівщина

20 січня в Тальному відбудеться міжнародний конкурс-фестиваль «Золота скрипка»  з нагоди  125- річного ювілею уродженця міста Михайла  Ельмана – видатного скрипаля-віртуоза, що відзначався майстерною технікою виконання, досконалістю задуму й бездоганним володінням формою. 

Він  об’їздив з концертами півсвіту, з  успіхом виконуючи твори класичної скрипкової музики  Ніколо Паганіні, Йоганнеса Брамса, Фелікса Мендельсона, Петра Чайковського, як композитор створив низку п’єс для скрипки й фортепіано, численні обробки єврейських народних пісень, аранжування для скрипки творів Людвіга Бетховена, Франца Шуберта, Сергія  Рахманінова та інших композиторів.

На відео: Михайло Ельман грає на скрипці версію Ave Maria,
композитор Франц Шуберт. Записано 6 листопада 1929.

 Як повідомили Альтернативі у відділі культури Тальнівської РДА, в конкурсі–фестивалі, організованому  місцевою громадською організацією «Золота скрипка», дитячою музичною школою, райдержадміністрацією, міською та районною радами та при підтримці Міністерства культури України,  беруть участь  скрипалі-солісти –  учні музичних шкіл  та студенти мистецьких вишів, які мають продемонструвати  технічну майстерність та віртуозність і артистизм. На лауреатів конкурсу чекають дипломи та цінні призи.

Міжнародний конкурс-фестиваль відбудеться 20 січня 2016 року в концертному залі Тальнівської дитячої музичної школи:
20400, Черкаська обл., м.Тальне, вул. Гагаріна, 10,
тел. (04731) 3-01-58;
моб.тел.097-7332149;  096-9092588

Для участі у конкурсі-фестивалі, необхідно подати заявку встановленого зразка і надіслати на електронну пошту: konkurs_elman@mail.ru або myzshkolatalne@ukr.net.

Оргкомітет  Міжнародного конкурсу-фестивалю  ім. Михайла Ельмана

  Марина ЛЕСЬ