«На крилах надіі» – другий районний творчий фестиваль людей з обмеженими можливостями у Звенигородці | Альтернатива

«На крилах надіі» – другий районний творчий фестиваль людей з обмеженими можливостями у Звенигородці

Звенигородка новини події культура Cпівають Любов Кононенко та Антон Тупчій

Більше 5 років активно діє на Звенигородщині районна організація ВОІ «Союз організацій інвалідів України», що об’єднує кілька десятків людей різних груп інвалідності і організовує їх на добрі справи, активний відпочинок та вселяє надію на краще.

 Як повідомляє Альтернатива, саме таку мету мав і другий фестиваль творчості людей з обмеженими фізичними можливостями, що пройшов у Звенигородському районному Будинку культури 22 квітня. Відбувся він, як і в 2011 році, з ініціативи голови районної організації Союзу інвалідів України Надії Дяченко.

Звенигородка новини події культура

Голова районної організації ВОІ « Союз організацій інвалідів України» Надія Дяченко

 Учасники дійства оглянули виставку декоративно-прикладного мистецтва- вироби з бісеру, вишиванки, в’язання, високо оцінивши оригінальність і вишуканість рукотворних речей народного вжитку.

 Програму концерту наповнили змістовними номерами солісти, музиканти, танцюристи, читці художнього слова. Зворушливий світ поезії відкрили глядачам декламатори Альона Дерега, Юлія Матухно, Олена Сідорова, Світлана Ширяєва з міста Ватутіного. Натхненно й душевно проникливо читала власні віршовані твори заступник голови районної організації інвалідів Лариса Різник, яка володіє особливим артистичним обдаруванням і талантом читця. Колоритним був виступ інваліда- візочника Романа Діхтяра з села Шевченкового, який читав авторську поезію « Спогад кохання» та «Про рідну мову».

Звенигородка новини події культура

Виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва

Українські народні пісні подарували глядачам самобутній співак Володимир Сидоренко, виконавиця естрадного співу Оксана Левченко, солісти Олег Калініченко, Антон Тупчій, Любов Кононенко. Яскравими були виступи музиканта і співака Дмитра Савіцького та вокального тріо у складі Галини Стрибко, Валентини Шкляр та Тетяни Ільченко з Лисянщини.

Щедрим подарунком глядачам стали виступи гостей фестивалю лауреатів Всеукраїнських конкурсів скрипальки Ірини Загородньої, міжнародного та Всеукраїнських фестивалів естрадної пісні Насті Бугаєнко, учасників студії спортивно-бального танцю «Флоркрафт», якою керує В’ячеслав Голіков.Бурхливі оплески зірвали його наймолодші танцюристи Софія Василевська та Емір Бурлаченко вишуканим і зворушливим виконанням «Повільного вальсу».

 Учасників фестивалю відзначено почесними грамотами районної влади та організації Союзу інвалідів та вручено подарунки, за що Надія Василівна Дяченко щиро подякувала спонсорам – підприємцям міста та району.

Звенигородка новини події культура

Учасники фестивалю «На крилах надіі»

 Колективний знімок біля районного Будинку культури на згадку про квітневий фестиваль залишиться в пам’яті його учасників назавжди.

Лариса Білик