Начальник та підлеглий торгували краденим пальним | Альтернатива

Начальник та підлеглий торгували краденим пальним

Ціни на пальне у Черкасах

Начальник та оператор автозаправних станцій одного із підприємств в Уманському районі, що на Черкащині, протягом трьох місяців минулого року привласнили паливно-мастильні матеріали із чотирьох автозаправок. Спритники продавали пальне жителям Черкаської області. Своїми діями злочинці завдали майнової шкоди підприємству на суму 1 072 681 гривень. Про це повідомили у прокуратурі області.

Досудове слідство у справі завершено. Обвинувальний акт направлено до суду. Дії начальника та оператора кваліфіковано за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 366 (службове підроблення), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Уманським торгівцям краденим пальним світить серйозний термін ув’язнення. Максимальна санкція статей, за якими їх звинувачують, передбачає дванадцять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.