НОВІ АВТО ПІД 0,01 ВІДСОТКА ДО 7 РОКІВ | Альтернатива

НОВІ АВТО ПІД 0,01 ВІДСОТКА ДО 7 РОКІВ

Власний автомобіль перестав бути нездійсненою мрією, оскільки клієнти ПриватБанку стають власниками обраного авто вже відразу після отримання онлайн-рішення завдяки програмі «Авто в розстрочку». Так, за десять місяців 1918 року 90 автівок знайшли своїх власників, адже автокредитування від ПриватБанку – це можливість користуватися автомобілем вже сьогодні, виплачуючи щомісяця частинами його вартість.

«Для купівлі автомобіля досить обрати модель у дилера або фізичної особи та внести аванс, – розповідає керівник Звенигородського відділення Черкаського ГРУ ПриватБанку Євген Трегубенко, – рештою питань щодо купівлі та оформлення автомобіля займеться банк. Програма передбачає кредитування автомобілів на термін до 7 років. Максимальна сума кредиту 1 500 000 гривень. Мінімальний початковий внесок – 10 відсотків. Якщо ж клієнт сплачує перший внесок у розмірі від 25 відсотків, то довідка про доходи не потрібна».

ПриватБанк спільно з автосалонами пропонують особливі відсоткові ставки – від 0,01 % до 13,2% річних, залежно від терміну кредиту та розміру першого внеску. Важливо, що відсоткова ставка фіксована на весь період кредиту.

Основною перевагою співпраці з ПриватБанком є можливість придбати нові автомобілі на акційних умовах. Завдяки партнерським угодам між ПриватБанком та автосалонами клієнти фінустанови мають змогу придбати авто в кредит із мінімальними відсотками. Toyota, Nissan, Citroёn, Peugeot, Renault, Mazda, Suzuki та інші – відтепер навіть найвибагливіші клієнти ПриватБанку можуть обрати новеньке авто на акційних умовах від 0,01% річних.

Число партнерів банку постійно розширюється, завдяки чому щомісяця збільшується модельний ряд автомобілів, що можна придбати за привабливими відсотками.

Кредит на автомобілі в ПриватБанку оформляється за схемою фінансового лізингу. Перевагами такого виду кредитування є оперативність погодження (2 хвилини на прийняття рішення про надання розстрочки), мінімальний пакет документів для оформлення угоди (при авансі 25% і вище – лише підтвердження особи), оснащення авто системою моніторингу GPS, відсутність прихованих комісій тощо. Для прихильників вживаного авто банк також пропонує умови кредитування.

“Для покупки вживаного автомобіля досить обрати авто та домовитися з продавцем про купівлю його авто через ПриватБанк, – розповідає керівник Звенигородського відділення Євген Трегубенко, – банк працює з усіма учасниками ринку авто. При цьому, продавець отримує всю вартість свого автомобіля відразу. Реєстрацією автомобіля займається банк з подальшим відшкодуванням витрат з реєстрації з клієнта”.

Умови програми поширюються на нові та вживані автомобілі (не старші 15 років), вартість яких необмежена (враховуючи легкові авто, мікроавтобуси до 18 місць, вантажівки вантажопідйомністю до 1,6 тонни). Скористатися програмою «Авто в розстрочку» можуть клієнти віком від 21 до 60 років (фізичні особи, пенсіонери, ФОП). Обмежень щодо найманих, офіційно і неофіційно працевлаштованих осіб немає. Рішення щодо розстрочення клієнт отримує за 2 хвилини.

«Кредити видаються тільки в гривні, – продовжує Євген Трегубенко. – Для фізичних осіб, на вживані автівки, діє єдина процентна ставка – 23,9 відсотка. Мінімальний термін кредиту – 1 рік, максимальний – до 5 років. Страхування автомобіля при сплаті 25 відсотків по вживаному авто – добровільне».

До цього варто додати, що всі турботи, пов’язані з оформленням документів в органах держреєстрації, ПриватБанк бере на себе. Клієнту залишається лише підписати договір і вже незабаром він триматиме в руках ключі, техпаспорт і номери власного автомобіля.
Ознайомитися більш детально з акційними умовами, подати заявку та отримати попереднє рішення по розстрочці можна за посиланням pb.ua/avto, завітавши у відділення ПриватБанку або зателефонувавши за номером телефона: +380971756072.

10,299 total views, 1 views today