Новий сервісний центр МВС відкрився у Черкасах | Альтернатива

Новий сервісний центр МВС відкрився у Черкасах

Сьогодні, 16 лютого, на Черкащині відкрився новий сервісний центр МВС, який замінив колишній МРЕВ.

Тут можна швидко замінити та отримати посвідчення водія, зареєструвати й перереєструвати авто, отримати довідку про відсутність судимості, а також інші послуги сервісних центрів МВС. Усе це можливо здійснити незалежно від місця реєстрації.

12 підготовлених працівників щодня з вівторка по суботу без обідніх перерв обслуговують громадян у Сервісному центрі МВС, який знаходиться у Черкасах по вулиці Лесі Українки, 21. При цьому неділя та понеділок визначені як вихідні дні.

Керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій розповів, що це вже 15-й новий сервісний центр МВС акваріумного типу, де людину обслуговують за принципом єдиного вікна. Він оснащений усіма сучасними технологіями. Окрім того, як і всі нові центри, Черкаський обладнаний камерами спостереження. Можете зайти на сайт hsc.gov.ua  та побачити завантаженість центру, проконтролювати його роботу. Протягом 2017 року такі сучасні сервісні центри МВС з’являться по всій Україні.

У центрі використовується сучасна система інформаційних технологій та комунікативного обладнання, працює електронна черга. Також відвідувачі на спеціальних планшетах можуть залишити відгуки щодо якості обслуговування – таким чином відстежуватиметься якість надання послуг у центрі загалом та робота кожного працівника персонально.

У новому центрі передбачені зручності для людей з особливими потребами: є кнопка виклику адміністратора, пандуси та зручні місця для отримання послуг.

Про порядок отримання послуг сервісних центрів МВС завжди можна дізнатись на сайті сайті Головного сервісного центру МВС України (hsc.gov.ua), подивитись відеоінструкції на каналі YouTube, а також проконсультуватись за телефоном (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці Головного сервісного центру МВС у facebook.