На території Черкаського підприємства розквітла сакура | Альтернатива

На території Черкаського підприємства розквітла сакура

Новини Черкащини

Сакура більш звична для Японії. Утім і в Черкасах вона добре прижилася, щороку квітує. Посадили та доглядають її працівники обласного управління лісового та мисливського господарства, передає Альтернатива.

Вирощена за Карпатами, сакура добре прижилася і досить успішно переносить наші зими. Спеціалісти управління дбають про цю окрасу парку. Тож останнім часом сакура щорічно дякує їм розкішним квітом.Новини Черкащини

Черкасці, романтики і не тільки, поспішаючи у свої буденних справах, часто зупиняються туть – вони милуються квітами екзотичного дерева.

Новини Черкащини

Як зазначають в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства дерево посадили у 2000 році.

Новини Черкащини

Росте на території управління й найближчий родич магнолії – ліріодендрон тюльпановий (тюльпанове дерево), а ще такі рідкісні дерева та кущі – гінкго дволопатеве, Яблуня Недзведського., слива Пісарді, шаровидні форми вишні, шовковиці, гібіскус сірійський.

Новини Черкащини

Особливого шарму додають черемшина, ірга, гледичія (форма безколючкова), ліщина деревовидна (ведмежий горіх), бузина строкатолиста та незвичайні верба Матсудана й верба козина (форма плакуча).

Новини Черкащини

Все це доповнюється зеленими парканами з туй та самшиту. Зростають й інші вічнозелені кущі й дерева – ялівці козацькі. колоновидні. пірамідальні форми, туї західні форми колоновидні, золотисті, смарагдові, вересковидні, туї східні (біота), ялинки-коніки, ялини блакитні. і навіть ялиці білі.

Минулого року управлінський дендросквер поповнився десятком магнолій Суланжа. Цьогоріч з нагоди Дня довкілля в Україні працівники управління туї західні форми (форма смаргдова та золотиста).

Читайте також: Ліси на Звенигородщині  поповняться новими насадженнями.