Оголошено конкурсний відбір керівника музею українського гончарства | Альтернатива

Оголошено конкурсний відбір керівника музею українського гончарства

Мінкульт України шукає нового керівника для музею традиційного й сучасного гончарства. Повідомляє сайт «Музейний простiр».

Міністерство культури України проводить конкурс, який має визначити фахівця, спроможного протягом наступних п’яти років очолювати поступальний розвиток єдиного на пострадянському просторі спеціалізованого музею традиційного й сучасного гончарства, власне національної гончарської скарбниці України. Мова йде про самобутній Національний музей-заповідник українського гончарства, що постав 1986 року в славнозвісній гончарській столиці України ‒ селищі Опішному Полтавської області.

Одним із головних завдань конкурсної комісії є визначити найбільш креативних авторських проектів стратегічного розвитку й реформування музею-заповідника на середньострокову перспективу. З-поміж іншого, він або вона має передбачати способи забезпечення ефективної діяльності закладу; поліпшення наукових, культурно-освітніх, пам’яткоохоронних, фінансових показників закладу, підвищення його конкурентоспроможності на ринку туристичних послуг, динаміки відвідуваності та надходження спецкоштів; заходи з популяризації та формування суспільного уявлення про значущість гончарної культури, гончарної спадщини, кераміки для збереження етнічної самобутності й національної ідентичності; шляхи інтеграції закладу в світовий культурний процес.

 
Всі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсному відборі, подавши відповідні документи до 13 січня включно. Конкурс триватиме до 27 січня 2016 року.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Міністерства культури України у підрозділі «Вакансії».