Перекриття черкаського мосту на Дніпрі відклали | Альтернатива

Перекриття черкаського мосту на Дніпрі відклали

Черкаський міст через Дніпро уже почали ремонтувати. Наразі роботи тривають на одній смузі, рух іншою – поки що відкритий. Проте вже до кінця тижня приватний автотранспорт пропускатимуть лише у дозволені “вікна”. Рейсові автобуси ходитимуть відповідно до складеного часового графіку.

Про це повідомляє сайт vikka.ua.

“До п’ятниці включно пропуск транспортних засобів буде здійснюватися без обмежень. Це стосується лише транспорту вагою до 5 тонн: легкові машини, рейсові автобуси. Відповідний пропуск транспорту забезпечуватиме патрульна поліція Черкас”, – пояснюєу коментарі сайту vikka.ua прес-секретар Служби автомобільних доріг у Черкаській області Юрій Дубрава.

Як зазначив у Facebook черкаський журналіст Валерій Воротнік, станом на ранок понеділка, 19 червня на мосту спостерігався мінімальний трафік.

“Розпочаті роботи з фрезерування асфальту. Тривають вже кілька днів. Працюють лише вдень. Принаймні на початку дев’ятої вся техніка стояла біля Панського. На самому ж мосту жодної техніки і жодного робітника”, – написав він і додав, що інформаційних стендів з повідомленням щодо зміни руху перед мостом з боку Черкас та перед дамбою з боку Золотоноші не бачив.

Водночас черкащанка Ольга Помнікова повідомила, що у п’ятницю в сторону дамби утворився величезний затор.

“Машини стояли вже з вул. Можайського, а зі сторони вул. Одеської – то краю не було видно. Склалося враження, що всі масово вирішили виїхати на той берег”, – написала вона.

Нагадаємо, на час ремонту проїзд через міст буде дозволений лише у визначені години (“вікна”): щодня з 6.00 до 9.00; з 16.00 до 19.00. Згодом, орієнтовно через два тижні, рух у “вікна” буде дозволений лише автобусам і спецтранспорту.

Попередньо ремонт триватиме близько 4 місяців. За цей час на мосту укладуть суцільну монолітну плиту на всій проїзній частині, влаштують нову гідроізоляцію, покладуть два шари асфальтобетонного покриття, пофарбують залізні ферми тощо. Паралельно з мостом ремонтуватимуть також дорожнє полотно самої дамби, протяжністю 12 км.