Переселенці будуть підтверджувати місце реєстрації в міграційній службі | Альтернатива

Переселенці будуть підтверджувати місце реєстрації в міграційній службі

В Україні розпочато контроль щодо перевірки фактичного місця проживання переселенців, про це йдеться у постанову № 79, яку Кабінет Міністрів України прийняв 4 березня, про це Альтернативу повідомляє Дмитро Потапенко, державний соціальний інспектор управління соцзахисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Зареєстрованим переселенцям варто в будь-який момент очікувати на візит працівників міграційної служби. Переселенцям, які вже мають довідку, протягом 2-х місяців варто чекати в гості представників міграційної служби за адресою тимчасової реєстрації.

Якщо переселенців застануть вдома, тоді на зворотному боці довідки міграційна служба поставить відмітку про підтвердження реєстрації місця проживання тих осіб, які в ній зазначені.
passport-new-id-cardЯкщо ж підтвердити проживання на новому місці не вдасться, тоді переселенцям залишать повідомлення про необхідність у десятиденний термін звернутися до територіального підрозділу ДМС.

Якщо переселенець не зможе підтвердити своє фактичне місце проживання, його знімуть з обліку.

Також представники міграційної служби можуть робити вибіркову перевірку місця проживання переселенців у відповідності з вказаною адресою.

Тим, хто змінив адресу і пройшов перереєстрацію, треба пам’ятати, що на зустріч з міграційною службою відведено 10 днів, інакше довідка втратить силу.

У випадку самостійного звернення переселенців в міграційну службу, її представники протягом 3-х днів перевірять фактичне проживання за адресою, вказаною в довідці.

Всі переселенці будуть включені в Єдину інформаційну базу даних про взятих на облік осіб, що переміщуються з тимчасово окупованої території Криму і районів проведення АТО. База буде оновлюватися щодня.

Ці заходи допоможуть уникнути зловживання і отримання соціальної допомоги тими, хто насправді не залишав будинок і продовжує проживати на окупованих територіях.

Читайте також: записатись на чергу для оформлення паспорту – онлайн-сервіс від ДМС.