Податківці відмовились від ПЗ "Податкова звітність" (ОПЗ) | Альтернатива

Податківці відмовились від ПЗ “Податкова звітність” (ОПЗ)

ДФС України повідомляє про припинення супроводження ПЗ “Податкова звітність” відомого в бухгалтерских колах як ОПЗ. Про це повідомляє Альтернатива з посиланням на Державну фіскальну службу України.

Припиняється супроводження програмного забезпечення «Система формування та подання до органів ДФС засобами телекомунікаційного зв’язку податкової звітності, податкових накладних та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді» у зв’язку з дублюванням характеристик зі Спеціалізованим клієнтським програмним забезпеченням для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності», – йдеться у повідомлені Державної фіскальної служби України.

Як зазнача.ть у відомстві, за функціональністю Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» має додатково можливість формувати і відправляти статистичну звітність та звітність до Пенсійного фонду та можливість накладання електронного цифрового підпису.