Польща тимчасово призупиняє малий прикордонний рух | Альтернатива

Польща тимчасово призупиняє малий прикордонний рух

Заробітки у польщі

Із 4 липня 2016 року  буде призупинено малий прикордонний рух між Україною та Польщею. Про це повідомляє Альтернатива із посиланням на офіційний сайт Державної прикордонної служби України.

У повідомленні відомства йдеться, що відповідно до дипломатичної ноти Міністерства закордонних справ Республіки Польща з 04 липня 2016 року буде призупинено малий прикордонний рух між Україною та Польщею в частині, що стосується в’їзду та перебування на території Польщі мешканців прикордонних районів України, у яких є дозволи, видані відповідними органами Республіки Польща.

Польська сторона призупиняє застосування статті 3 пункту 1 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про правила місцевого прикордонного руху (затверджено Постановою КМУ N139 (139-2009-п) від 25.02.2009). Відповідно до цього, в ніч з 03 на 04 липня 2016 року з 01:00 за київським часом громадяни України, які перетинали кордон з Польщею за спеціальними дозволами в рамках малого прикордонного руху, зможуть перетнути кордон тільки на загальних підставах та документах визначених польською стороною  (паспортні документи та віза).

Держприкордонслужба просить зазначених категорій громадян України врахувати дану інформацію перед плануванням поїздок за кордон .