Президента оштафували за неправильну парковку | Альтернатива

Президента оштафували за неправильну парковку

Автомобіль президента Польщі Анджея Дуди кілька днів простояв із заблокованими колесами через неправильне паркування. Дочка президента заплатила штраф. Інформує Польське радіо.

“Кінець афери червоного гольфа”  – оголосив у  Twitter Марек Магєровскі з Канцелярії Президента Польщі. Довший час біля квартири Анджей Дуда стояв неналежно припаркований автомобіль, що належить президенту.

 Увечері 16-го автомобіль, про який написали усі польські медіа, перепаркувала донька Дуди. Принагідно донька президента була змушена оплатити штраф.


Як повідомив портал ONET, Анджей Дуда зазначається як власник транспортного засобу. Однак, усі знають, що президент в даний час пересувається службовим лімузином, так що автомобіль біля  будинку в Кракові припаркував хтось із його родини. Сусіди президента Дуди розповідають, що кілька тижнів тому автомобіль тут, на вулиці Туристичній, залишила донька президента – Кінга Дуда.

Оскільки автомобіль був неправильно припаркований, його колеса заблокували співробітники дорожньої служби. Як зазначають жителі, у цьому районі великий офісний центр, отже, його працівники залишають автомобілі у місцях, призначених для жителів цього кварталу.  Тут постійні проблеми з парковкою автомобілів тому сюди часто навідуються дорожні служби – стверджують мешканці вулиці.