За півроку на Черкащині викуп у населення автівок ПриватБанком збільшився майже в 5 разів | Альтернатива

За півроку на Черкащині викуп у населення автівок ПриватБанком збільшився майже в 5 разів

У Черкаській області продовжує набирати розмаху кредитна програма “Авторозстрочка” від ПриватБанку, яка дозволяє його клієнтам користуватися новим автомобілем відразу ж після підписання договору з Банком. Тепер весь процес придбання авто – від вибору моделі до отримання техпаспорту і ключів від машини може зайняти не більше 2 годин. Більшість автомобілів, які продаються через “Авторозстрочку” ПриватБанку, вже пройшли реєстрацію в ДАІ, причому адміністративні та фінансові витрати, пов’язані з реєстрацією машини, Банк бере на себе.

“Вибрав машину, отримав кредит – і поїхав, тепер не потрібно витрачати час і гроші на відвідування банків, автосалонів, авторинків, реєстрацію автомобіля в держорганах, – зазначає керівник бізнесу “Споживче кредитування” черкаської філії ПриватБанку Володимир Ридван. – Тільки на цьому можна заощадити кілька тисяч гривень та купити що-небудь корисне для машини, комплект зимової гуми, наприклад”.

“Авторозстрочка” також дозволяє заощадити час на пошук моделі автомобіля і програми кредитування. Покупцеві не потрібно ходити по авторинках, автосалонах і банківських відділеннях – вибрати своє авто можна прямо на майданчиках банку або на сайті Банку. Інформація про автомобілі, як нові, так і з пробігом, які ПриватБанк пропонує до продажу, розміщена на сайтіwww.planetavto.com.ua. Щоб візуально оцінити авто не обов’язково їхати на автомайданчик банку. На сайті викладені першочергові дані про авто та його фото. Більш того, можна ознайомитися с автомобілями, що знаходяться на інших обласних автомайданчиках банку.  Ціни на автомобілі в ПриватБанку не відрізняються від ринкових, а умови розстрочки на авто доступні більшості клієнтів – купити машину можна з мінімальним початковим внеском, виплачуючи її вартість частинами до 5 років.

Більш того, ПриватБанк пропонує своїм клієнтам, які хочуть замінити старий автомобіль на новий, допомогу при купівлі та продажу чотириколісного друга.

Кожен бажаючий може здати на викуп у ПриватБанк свій автомобіль за вигідними ринковими цінами і направити виручені кошти на покупку іншого, нового або вживаного, автомобіля в ПриватБанку, – говорить керівник Центрального Уманського відділення ПриватБанку Онищук Сергій Миколайович. – При цьому всю необхідну роботу зроблять співробітники банку. Клієнтові доведеться тільки 1 раз прийти у відділення, проте він зможе контролювати весь процес за допомогою sms.

За словами Сергія Миколайовича, ціну за свій автомобіль клієнт дізнається протягом 5 хвилин, гроші отримує протягом доби.

У чому  ж перевага послуги “викуп авто у клієнта” через ПриватБанк?

Основні переваги для клієнта:

Зручність – при купівлі автомобіля Банком,  клієнт може направити кошти від викупу на купівлю іншого авто в банку (в кредит або за повну вартість), чи отримати гроші готівкою.

Технологічність процедури – кожен етап покупки клієнт контролює через смс на мобільний телефон, від клієнта для повного оформлення покупки необхідний один візит у відділення, решту роботи роблять співробітники банку;

Швидкість – ціну за свій автомобіль клієнт дізнається протягом 5 хвилин, гроші отримує на протязі доби, немає необхідності їхати в МРЕО для зняття авто з обліку;

Вигода – банк пропонує дійсно вигідні ціни. Викуп автомобілів виробляється за ринковими цінами.

З початку 2015 року більше 100 черкасців стали власниками автомобілів завдяки автокредиту від ПриватБанку, а 70 мешканців  довірили свої автомобілі на банківський автовикуп.

При купівлі автомобіля Банком, клієнт може направити кошти від викупу на купівлю іншого авто в банку (в кредит або за повну вартість), чи отримати гроші готівкою. Кожен етап покупки клієнт контролює через SMS на мобільний телефон – таке інформування дуже зручне. Ще одна значна перевага в тому, що для повного оформлення покупки необхідний лише один візит у відділення, решту роботи роблять співробітники банку.

Ціну за свій автомобіль клієнт дізнається протягом 5 хвилин, гроші отримує протягом доби, прицьому немає необхідності їхати в МРЕО для зняття авто з обліку. Викуп автомобілів здійснюється за ринковими цінами.

“На викуп банку можна передати будь-яке легкове авто – говорить Володимир Ридван, керівник бізнесу споживчого кредитування Черкаської філіїї ПриватБанку. Автомобілі повинні бути у справному стані, які не вимагають ремонту.”

Інформація про автомобілі, як нові, так і з пробігом, які ПриватБанк пропонує до продажу, розміщена на сайті planetavto.com.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь в Центральне Уманське  відділення ПриватБанку  за адресою:м.Умань, вул. Леніна, 1; тел.: 067-472-07-68