Прокуратура області шукає 2 мільйони гривень авансу на цукровому заводі | Альтернатива

Прокуратура області шукає 2 мільйони гривень авансу на цукровому заводі

цукор

На одному з державних  підприємств Черкащини допустили втрати 2 мільйонів гривень. Прокуратура області відреагувала на неналежний стан збереження майна та відкрила кримінальне провадження за статтею 367 КК України, службова недбалість, повідомляють Альтернативі у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Прокуратурою області за результатами вивчення стану збереження державного майна Державного підприємства «Іванківський цукровий завод» установлено, що протягом 2011-2014 років підприємство не вжило заходів до стягнення у судовому порядку коштів з ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» у сумі близько 2 млн. грн., перерахованих підприємством у якості попередньої оплати за постачання газу, у зв’язку з чим пропущено строк позовної давності та втрачено можливість стягнення боргу. Інтересам держави спричинено тяжкі наслідки, повідомляють у прокуратурі.

За вказаним фактом прокуратурою області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Прокурором області здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Наразі триває, досудове розслідування. Справа перебуває на контролі в прокуратурі Черкаської області.