Прокуратура області перешкодила інспектору поліції отримати хабар | Альтернатива

Прокуратура області перешкодила інспектору поліції отримати хабар

Черкаси кримінальні новини

Слідчі прокуратури Черкаської області спільно з працівниками управління внутрішньої безпеки в Черкаській області Департаменту внутрішньої безпеки України та управління СБУ в Черкаській області затримали працівника Уманського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області під час отримання хабара. Про це Альтернативі повідомила прес-служба прокуратури Черкаської області.

Інспектор відділу поліції вимагав та отримав від громадянки 4 тисячі гривень за вирішення питання про повернення автомобіля, вилученого в ході розслідування кримінального провадження.

«За вказаним фактом слідчий відділ прокуратури області розслідує кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України,» – розповідає Світлана Андрійченко, прес-секретар прокурора Черкаської області.

Тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.


Нагадаємо, санкція вказаної статі кримінального кодексу передбачає позбавлення волі від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років.