СБУ затримали черкащанина, який був активним бойовиком «ДНР» (+відео) | Альтернатива

СБУ затримали черкащанина, який був активним бойовиком «ДНР» (+відео)

Під час перетину державного кордону з РФ Служба безпеки України затримала Бойовика «ДНР», який є вихідцем з Золотоніського району. Про це повідомляє Альтернатива з посиланням на прес-службу СБУ у Черкаській області.

Як повідомляють у прес-службі відомства, бойовика терористичної організації «ДНР», який намагався потрапити в Україну, затримала Служба безпеки України під час перетину державного кордону з Російською Федерацією.

У березні минулого року мешканець Золотоніського району Черкаської області приєднався до одного з незаконних збройних угруповань терористів. Він був навідником-оператором БМП і брав активну участь у бойових зіткненнях з силами антитерористичної операції.

Крім цього бойовик залучався своїми кураторами до збору інформації про склад і озброєння українських військ та місця їх дислокацій.

У лютому 2017 року співробітники Управління СБ України у Черкаській області заочно оголосили терористу про підозру за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України та оголосили його у всеукраїнський розшук.

Затриманому обрано запобіжний захід, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Наразі тривають cлідчі дії.

Фото та відео надані прес-службою СБУ у Черкаській області.