Серце атовця з Катеринополя зупинилось | Альтернатива

Серце атовця з Катеринополя зупинилось

Він приїхав із АТО, щоб поховати батька, а коли після 9-денних поминок прийшла пора повертатися у зону бойових дій, зателефонував своїм бойовим товаришам. Дізнався, що вони загинули. Тут, у Катеринополі, недалеко від автостанції, його серце не витримало. Врятувати Ігоря Олександровича не вдалося.

Катеринопільчани попрощалися з учасником АТО на Сході України 46-річним Ігорем Юрпольським

Ігор Юрпольський

Ігор Юрпольський народився в селищі Катеринопіль 19 лютого 1969 року. Після закінчення Катеринопільської середньої школи №1 відслужив у армії та здобув вищу освіту. Працював механіком електроустаткування станційно-лінійної дільниці №5 в Катеринополі. 12 березня 2015 року був мобілізований до лав Збройних сил України. У званні молодшого сержанта служив у військовій частині, яка виконувала бойове завдання на території Луганської області.

Жителі районного центру, представники трудових колективів, демобілізовані учасники антитерористичної операції, керівники органів виконавчої влади району прийшли попрощатися з померлим, віддали данину шани захиснику України.

Хоч серце Ігоря Олександровича перестало битися на рідний землі, та для своїх земляків він назавжди залишиться захисником Батьківщини, солдатом, патріотом. Адже, коли прийшла пора взяти в руки зброю, він боровся за свободу, цілісність і незалежність України.

Ігоря Юрпольського поховано 24 листопада на Студінському кладовищі в Катеринополі.

газета «Містечко над Тікичем»