Скільки польських компаній готові працювати з українцями: результати дослідження | Альтернатива

Скільки польських компаній готові працювати з українцями: результати дослідження

40 відсотків учасників опитування, проведеного компанією “Randstad” заявили про готовність прийняти на роботу українців. Про це пише Expres.ua

Натомість 15 відсотків польських фірм вже працевлаштовують українських громадян. Тільки 45 відсотків – це некваліфіковані робітники, 34 відсотки – це кваліфіковані робітники, 26 відсотків – спеціалісти, 11 відсотків – це офісні та адміністративні співробітники, а 4 відсотки – менеджери середньої ланки, йдеться в повідомленні Польського радіо.

Дослідження показує, що польські працедавці хочуть приймати на роботу українців легально і на подібних умовах, як і польських працівників.

Міністерство праці і соціальної політики оцінює, що в 2015 році кількість українців на польському ринку праці складала 350 – 500 тисяч осіб.

За даними Державної інспекції праці, більше 30 відсотків іноземців не розпочали роботу в фірмі, яка офіційно їх запросила. В цілому контроль проведено у майже 3 тисячах фірм. Найбільшою групою нелегальних працівників у Польщі є громадяни України.