Сьогодні КДЮСШ "Спартак" святкуватиме 50 років в Будинку культури імені Кулика | Альтернатива

Сьогодні КДЮСШ “Спартак” святкуватиме 50 років в Будинку культури імені Кулика

Спорт та здоров'я Спорт та здоров'я

Сьогодні 29 грудня 2015 року о 14.00 в Будинку культури імені Івана Кулика святкуватимуть ювілей КДЮСШ “Спартак” повідомляє Альтернатива.
50 років саме такий ювілей відзначає цього року комплексна дитячо- юнацька спортивна школа «Спартак» Черкаської міської ради. Наша школа займає важливе соціальне і почесне місце в спортивному житті міста. Ми всі по праву пишаємося досягненнями спортсменів, які прославили своїми результатами наше місто та країну.

Майстри спорту, переможці міжнародних та всеукраїнських змагань, учасники Олімпійських Ігор, заслужені тренери тут виховали не одне покоління талановитих спортсменів.
Завдяки самовідданій праці керівників спортивної школи, тренерів-викладачів, усіх тих, хто несе людям здоров’я і силу, з кожним роком все більше дітей і підлітків долучається до здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом. Сьогодні сердечно вітаємо всіх присутніх з цією знаменною подією.

За 50 років існування школи активно розвивалися відділення вільної боротьби, класичної боротьби, легкої атлетики, веслування на байдарках і каноє, велоспорту, триатлону, кульової стрільби, стрільби з лука, естетичної гімнастики і спортивної гімнастики.
Яких чудових, яскравих особистостей можна зустріти тут. Вміють і люблять працювати, самовідданих і безкорисливих майстрів своєї справи. За роки роботи школи, вийшла велика кількість не тільки хороших спортсменів, а й багато чудових людей, які залишили значний слід в житті міста Черкаси. В даний час в школі займається 200 дітей під керівництвом 13 тренерів – викладачів.